video

Dobrej jakości części zamienne do maszyn do druku offsetowego Suche automatyczne ściereczki do mycia koców

1) Korzystanie z wysokiej jakości surowców włókninowych i importowana produkcja wysokiej jakości roztworu czyszczącego; 2) Stabilna jakość, szybki czas dostawy; 3) Zgodnie z pierwotnymi wymaganiami Komori

  • Wprowadzenie produktów

11409184600_69333126副本

Dobrej jakości części zamienne do maszyn do druku offsetowego Dry Auto Blanket Wash Cloths

  • Dostępne dla większości popularnych modeli pras i dostępne do personalizacji

  • Dwa kolory, niebieski dla doskonałej wydajności czyszczenia i biały dla doskonałej wydajności czyszczenia przy ekonomicznym koszcie

  • Duże rolki 500m

  • Wykonane z wysokiej jakości włókniny z pulpy drzewnej/poliestru

  • Doskonała absorpcja wody i rozpuszczalnika

  • Niestrzępiący sięi nie ma zadrapań na gumowym kocu



0

Model prasySzerokość tkaniny (mm)Długość tkaniny (m)Rolka/pudełko
Heidelberg SM10210401710
Heidelberg M60098512.810
Heidleberg M30001461810
Heidelberg S300018421110
komoriL20540620
Komori 26684910
komori L287446-910
Komori LSX40107413.510
Komori L40105413.510
Komori A37964910
Ryobi520533910
Ryobi524533910
Ryobi680684910
Ryobi750774910
Ryobi925924910
RYOBI 784774910
Ryobi920924910
KBA74750910
KBA Rapida 105/10610701610
KBA Rapida 14214601310
KBA Rapida 1621657910
Dowódca KBA16451010
KBA 2052060810
Komori 29774910
Mitsubishi Diament 300010501710
Mitsubishi Diament 1000 LS745910
Mitsubishi 3F10501310
Mitsubishi 5F13301310
Mitsubishi V300010801710
Mitsubishi DF4115418.510
Mitsubishi 3FR+3HC105418.510
Mitsubishi 6F147018.510
Mitsubishi D1F740910
Mitsubishi D4F11541110
Akiyama JP4010501710
Akiyama JP4411501710
Sakurai OL 66SD677910


4

spunlace nonwoven Offset printing cleaning wipes Automatic Blanket Wash Cloth Roll


P: Jak mogę pobrać próbkę?
Odp .: Jeśli potrzebujesz próbki do przetestowania, możemy to zrobić zgodnie z Twoją prośbą.
Jeśli jest to nasz zwykły produkt w magazynie, po prostu płacisz koszt transportu, a próbka jest bezpłatna.

P: Czy możesz dla nas zaprojektować?
Odp .: Dostępna jest usługa OEM lub ODM. Możemy zaprojektować produkt i opakowanie w oparciu o wymagania klienta.

P: A co z kolorem?
Odp .: Regularne kolory produktów do wyboru to biały, zielony, niebieski Można również wybrać inne kolory.

P: A co z materiałem?
A: włóknina celulozowa i poliestrowa,

P: A co z czasem realizacji masowej produkcji?

Odp .: Szczerze mówiąc, zależy to od ilości zamówienia i sezonu, w którym składasz zamówienie.
Ogólnie rzecz biorąc, czas realizacji wynosi około 10-15 dni. Sugerujemy więc, abyś rozpoczął dochodzenie jak najwcześniej.


Popularne Tagi: dobrej jakości części zamienne do maszyn do druku offsetowego suche auto koce do prania, fabryka, rabat, niska cena, wyprodukowane w Chinach, Ścieczki czyszczące, Materiały eksploatacyjne, które nie tkane Heidelberg, KBA KOT Wash Suche szmatkę, Nie tkany materiał, Automatyczne czyszczenie koca Ryobi, Umyj szmatkę do suchego koca automatyczne automatyczne czyszczenie

Wyślij zapytanie

(0/10)

clearall